Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 MenStyle - MenStyle
Piłkarz Barcelony wypiera się tej dziewczyny!
czwartek, 23 sierpnia 2012 12:04

Piękna, zmysłowa Izraelka, Bar Refaeli i piłkarz FC Barcelona Dani Alves - to mogła by być piękna para, jednak ich związek być może jest czysto medialnym faktem o czym przekonuje sam zawodnik. Czy jednak tak jest w rzeczywistości?

Więcej…
 
James Bond na puszkach Coca Coli
piątek, 24 sierpnia 2012 10:55

Wraz z pojawieniem się w kinach nowych części Jamesa Bonda, zazwyczaj wydarzeniu temu towarzyszyły projekty, oczywiście marketingowe, bowiem marka James Bond to dziś reklamowa żyła złota.

Więcej…
 
Królewicz na golasa-będzie kara
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 11:36

No to sobie poszalał. Młodszy syn śp. księżnej Diany bez ceregieli bawił się na golasa na imprezie w hotelu w Las Vegas, o czym kilka dni temu informowały media na całym świecie, nabijając się do rozpuku z głupoty wnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II.

Więcej…
 
Michelle Obama jako niewolnica!!!
środa, 29 sierpnia 2012 09:05

Michelle Obama jako niewolnica!!! Prezydent USA może się trochę zdenerwować. Oto hiszpański magazyn Fuera de Serie na okładce swojego ostatniego numeru zaprezentował przerobione w photoshopie zdjęcie ukazujące żonę Baracka Obamy USA jako czarnoskórą niewolnicę pozującą topless. W jakim celu na taki krok zdecydowała się redakcja nie trudno się domyślić - słupki sprzedaży to jedyny punkt odniesienia.

Więcej…
 
Jak rozmawiać z nastolatkiem?
środa, 03 sierpnia 2011 06:13

Okres dojrzewania jest trudnym czasem nie tylko dla młodzieży, ale także dla rodziców. Młody człowiek zmaga się z różnymi zmianami zachodzącymi w jego ciele i psychice,  stara się zaistnieć w grupie rówieśniczej, być może po raz pierwszy się zakochuje, jednym słowem przechodzi przez okres „burzy i naporu”. Jak w tym czasie nie stracić kontaktu z własnym dzieckiem? Jak z nim rozmawiać, aby podtrzymać prawidłową relację?

Więcej…
 
Nadopiekuńczy rodzic
środa, 03 sierpnia 2011 06:16

Karmi, ubiera, sprząta zabawki, co chwile pyta czy dziecko jest najedzone, prowadzi za rękę nie mogąc dopuścić do tego, by maluch się przewrócił, planuje każdą chwilę, kontroluje działania pociechy – tak mniej więcej zachowuje się nadopiekuńczy rodzic.

Więcej…
 
Gdzie szukać niani?
piątek, 30 września 2011 14:00

Wraz z wejściem w życie ustawy żłobkowej zmieniły się przepisy dotyczące zatrudnienia niani. Rodzicom, którzy podpiszą umowę z opiekunką i zgłoszą ją do ZUS, budżet opłaci składki na jej ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. Dla wielu może być to impuls do zatrudnienia niani. Gdzie jej szukać?

Więcej…
 
Coraz więcej singli
poniedziałek, 03 października 2011 12:49

20 procent naszego społeczeństwa to single – wynika z najnowszego raportu TNS Pentor. Badanie to potwierdza, jak sporą, a zarazem silną grupę konsumentów stanowią samotni i coraz bardziej zamożni Polacy.

Więcej…
 
Gdy dziecko nie chce się dzielić
wtorek, 04 października 2011 12:22

Mój miś, moja łopatka, moje cukierki – słysząc podobną mantrę z ust swojej pociechy, rodzice zastanawiają się czy przypadkiem nie rośnie im w domu mały egoista. Awersja do dzielenia się jest naturalna dla małych dzieci, które nie rozumieją jeszcze zasad funkcjonowania w społeczeństwie. Rola rodziców polega na tym, aby im te zasady przekazać.

Więcej…
 
Balony zakazane
czwartek, 13 października 2011 16:54

Nowe normy bezpieczeństwa w Unii Europejskiej pozbawią dzieci radości. Dlaczego urzędnicy chcą ukarać maluchy?

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 11